Rezerwy Legii wygrały w Derbach Warszawy. Hat-trick Włodarczyka

redakcja

Autor:redakcja

02 października 2021, 19:32 • 1 min czytania

Reklama
Rezerwy Legii wygrały w Derbach Warszawy. Hat-trick Włodarczyka

Derby Warszawy jeszcze nie tak dawno temu, za Józefa Wojciechowskiego, potrafiły być meczami na szczycie tabeli Ekstraklasy. Pamiętamy też, gdy potrafiły się w nich mierzyć drużyny walczące o mistrzostwo, bo tak było na przełomie wieków. Ale aktualnie Polonia mozolnie podnosi się z kolan i w tym momencie rywalizuje w III lidze. Tu wpadła dzisiaj na rezerwy Legii, więc odbyły się derby.

Reklama

Bohaterem spotkania był 18-letni Szymon Włodarczyk, syn byłego legionisty i reprezentanta Polski, Piotra. Włodarczyk w minionym sezonie dostał tylko 55 minut w ESA, mimo strzelenia 15 bramek w 23 meczach III ligi. Hat-trick przeciw Polonii to jego pierwsze gole w tym sezonie. W pierwszej drużynie tylko siedział na ławce z Wisłą Płock w lidze – a pamiętamy jak rezerwowy wysłała wtedy Legia skład – z Wigrami i w niektórych meczach pucharowych.

Z piłkarzy, którzy ocierali się o pierwszą drużynę Legii, w rezerwach wystąpili poza Włodarczykiem Kostorz, Ciepiela, Kisiel, Hołownia.

Aktualna tabela III ligi grupy 1:

Reklama

Polonia – Legia II 2:3 (1:1)

Piątek 17, Pieczara 52 (karny) – Włodarczyk 20, 77, 90 (karny)

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank