Angielscy reprezentanci nie chcą się szczepić

redakcja

Autor:redakcja

02 października 2021, 16:21 • 1 min czytania

Reklama
Angielscy reprezentanci nie chcą się szczepić

Bombę w Anglii odpalił The Sun. Według angielskiego tabloidu, Gareth Southgate ma nieoczekiwane problemy przed przyszłorocznym mundialem. Otóż niektórzy piłkarze kadry wszczęli bunt i nie chcą się szczepić.

Reklama

The Sun pisze: „Organizatorzy mundialu w Katarze zamierzają nałożyć zakaz gry na wszystkich niezaszczepionych graczy. Tymczasem pięciu zawodników odmawia zaszczepienia – z tej piątki trzech to doświadczeni kadrowicze, którzy zagrali na Euro 2020.

Jeden z zawodników stwierdził, że jest za młody i za zdrowy, aby bać się wirusa”.

Do mundialu oczywiście daleko, zobaczymy jak potoczy się sprawa. Natomiast Gareth Southgate brał udział w kampanii promującej szczepienia.

Fot. NewsPix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank