Mateusz Hewelt wrócił do Anglii. A konkretnie do siódmej ligi

redakcja

Autor:redakcja

05 września 2021, 10:41 • 1 min czytania

Reklama
Mateusz Hewelt wrócił do Anglii. A konkretnie do siódmej ligi

Mateusz Hewelt przyjechał do Polski z rezerw Evertonu. W naszym kraju reprezentował jedynie barwy Miedzi Legnica, dla której grał przez dwa sezony. Teraz postanowił wrócić do Anglii. 

Reklama

Jego wybór jest jednak zaskakujący. Hewelt – jakby nie patrzeć – zaliczył trzynaście meczów w pierwszej drużynie Miedzi, a co więcej strzelił gola Chrobremu Głogów (2:2), dającemu jego drużynie wyrównanie. Teraz 24-latek trafia do Bamber Bridge FC, które gra na siódmym poziomie rozgrywkowym w Anglii.

Jeszcze w styczniu 2021, bramkarz przebywał na testach w Trelleborgs FF, grającym w szwedzkiej drugiej lidze, ale do finalizacji przenosin nie doszło.

22 czerwca 2021 roku Miedz Legnica zadecydowała, że nie przedłuży z Heweltem wygasającej umowy.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank