Oficjalnie: Legia Warszawa ma nowego piłkarza

redakcja

Autor:redakcja

28 sierpnia 2021, 17:45 • 1 min czytania

Reklama
Oficjalnie: Legia Warszawa ma nowego piłkarza

Legia już wcześniej informowała o testach medycznych Jurgena Çelhaki. Przebiegły one jak należy i Albańczyk podpisał z mistrzem Polski umowę ważną do 30 czerwca 2025 roku. 20-latek jest wychowankiem KF Tirana, w barwach której rozegrał do tej pory 55 meczów. W sezonie 2019/2020 zdobył mistrzostwo Albanii.

Reklama

Jurgen Çelhaka to środkowy pomocnik, który na pewno zwiększy rywalizację w tej strefie boiska. Jak podawały albańskie media, młodzieżowy reprezentant swojego kraju znajdował się również na liście zainteresowań m.in.  Sassuolo, Rapidu Wiedeń, Hajduka Split  czy Sivassporu. Mówi się, że Legia zapłaciła za Albańczyka 250 tysięcy euro.

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank