Piasecki: Mam wrażenie, że co by się nie działo grałby Exposito

redakcja

Autor:redakcja

26 sierpnia 2021, 17:26 • 1 min czytania

Reklama
Piasecki: Mam wrażenie, że co by się nie działo grałby Exposito

Fabian Piasecki został wypożyczony ze Śląska Wrocław do Stali Mielec do końca obecnego sezonu. W rozmowie z „Gazetą Wrocławską” napastnik skomentował przyczyny takiego powodu. Okazuje się, że to zawodnik nalegał na taki ruch. Piasecki wbił szpilkę w Jacka Magierę.

Reklama

Przyznam, że sam napierałem na ten ruch, bo nie mogę sobie pozwolić, by drugi rok z rzędu siedzieć na ławce. Mam wrażenie, że co by się nie działo i czego bym nie robił wchodząc z ławki i tak grałby Erik Expósito. Wiadomo, jest Hiszpanem, jest młodszy i pewnie oceniono, że ma wyższy potencjał sprzedażowy. Ja się na to nie obrażam, ale chcę grać, stąd wypożyczenie do Stali. Jeśli Śląsk będzie chciał mojego powrotu zimą, to ma możliwość skrócenia wypożyczenia stwierdził napastnik.

„Gazeta Wrocławska” zapytała też Dariusza Sztylkę, czy Śląsk planuje transfer napastnika w związku z odejściem Piaseckiego. Dyrektor sportowy wrocławskiego klubu stwierdził, że Jacek Magiera ma do dyspozycji trzech snajperów: Caye Quintanę, Erika Exposito oraz Sebastiana Bergiera. Kolejnych napastników więc nie potrzeba.

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank