Kieszek poprosi o koszulkę Boruca

redakcja

Autor:redakcja

25 sierpnia 2021, 16:17 • 1 min czytania

Reklama
Kieszek poprosi o koszulkę Boruca

Paweł Kieszek po wielu latach wrócił do Polski i jest szykowany do roli pierwszego bramkarza Wisły Kraków. Mimo że ma trzydzieści siedem lat, prawie dwieście występów w lidze portugalskiej i prawie sto na zapleczu ligi hiszpańskiej, to zapowiada, że wielkim zaszczytem będzie dla niego rywalizacja z Arturem Borucem w Ekstraklasie. 

Reklama

Kieszek deklaruje wielki szacunek do osoby 65-krotnego reprezentanta Polski.

– Mimo wieku wciąż trzyma bardzo wysoki poziom. Raz podaliśmy sobie rękę, ale nie mogę powiedzieć, żebyśmy znali się osobiście. Ale to prawda, mimo że miałem okazję grać choćby przeciwko Ikerowi Casillasowi, rywalizacja z Borucem to będzie dla mnie coś. Może kibicom Wisły się to nie spodoba, ale jeśli będzie okazja, chętnie poproszę go o koszulkę – opowiada Kieszek w rozmowie z Newonce Sport.

Paweł Kieszek zagrał w tym sezonie dwa razy. W przegranym 1:2 spotkaniu ze Stalą Mielec i w wygranym 3:1 meczu z Górnikiem Łęczna.

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank