Karim Benzema przedłużył umowę z Realem Madryt

redakcja

Autor:redakcja

20 sierpnia 2021, 16:24 • 1 min czytania

Reklama
Karim Benzema przedłużył umowę z Realem Madryt

„Królewscy” oficjalnie potwierdzili pozytywny koniec negocjacji w sprawie nowego kontraktu Karima Benzemy. Obie strony doszły do porozumienia. Tym samym nowa umowa reprezentanta Francji będzie obowiązywać do 30 czerwca 2023 r. 

Reklama

Poprzedni kontrakt wygasał w połowie 2022 r., ale zarówno piłkarz, jak i włodarze klubu, byli zdecydowani na to, by przedłużyć współpracę. Tak więc 33-letni napastnik praktycznie dopełnił tylko formalności. Hiszpańskie media donoszą, że zarobki Benzemy nie ulegną znaczącej zmianie. Natomiast w umowie znajduje się gigantyczna klauzula odejścia. Ewentualny zainteresowany pozyskaniem piłkarza, będzie musiał wpłacić na konto „Los Blancos” miliard euro.

Karim Benzema został zawodnikiem Realu w 2009 r. W barwach „Królewskich” rozegrał łącznie 560 spotkań, strzelił 281 bramek i zanotował 144 asyst. W rozgrywkach Ligi Mistrzów ma swoim dorobku 71 trafień – tyle samo co Raul.

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank