Odjidja-Ofoe: W Legii mieliśmy mega pakę

redakcja

Autor:redakcja

18 sierpnia 2021, 08:13 • 1 min czytania

Reklama
Odjidja-Ofoe: W Legii mieliśmy mega pakę

Raków Częstochowa zmierzy się o fazę grupową Ligi Konferencji z Gentem. Tam gra jeden doskonale znany kibicom Ekstraklasy piłkarz – Vadis Odjidja-Ofoe. Z tym piłkarzem porozmawiał dla WP Piotr Koźmiński.

Reklama

Belg wspomina Legię, podkreślając, że czuł się tu znakomicie. I jakkolwiek często za takimi słowami kryje się głównie kurtuazja, tak nie w tym wypadku. Koźmiński przypomina, że Odjidja-Ofoe dla belgijskiego dziennika mówił, że to Legia była najlepszym klubem, w jakim grał. Naprawdę widać szczerość w słowach Vadisa, gdy mówi, że czuł się tu znakomicie.

Odjidja-Ofoe podkreśla też, że tamtą Legię było stać na wiele: – W Legii mieliśmy wtedy naprawdę mega pakę. I choć początki były trudne, każdy trochę wtedy patrzył na siebie, to szybko „dotarliśmy się” jako grupa i pokazaliśmy, na co nas stać. Przecież Ajax Amsterdam wyeliminował nas jedną bramką. A oni potem doszli do finału. Do dziś jestem przekonany, że gdybyśmy grali w pełnym składzie, to właśnie Legia by awansowała. Zabrakło jednak Radovicia, Moulin… Z nimi w składzie to my byśmy grali dalej. Mieliśmy w Legii świetny zespół i grupę dobrze czujących się ze sobą ludzi.

Polecamy cały wywiad TU. Vadis opowiada między innymi, że był swego czasu ponowny kontakt z nim ze strony Legii, ale do transferu nie doszło.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank