Obraniak: Pominięcie Grosickiego na Euro to był błąd

redakcja

Autor:redakcja

16 sierpnia 2021, 20:42 • 1 min czytania

Reklama
Obraniak: Pominięcie Grosickiego na Euro to był błąd

WP Sportowe Fakty porozmawiały z trochę zapomnianym Ludo Obraniakiem. Były reprezentant Polski został zapytany między innymi o transfer Messiego, ale także o występ reprezentacji Polski na Euro.

Reklama

Co ciekawe, poproszony o analizę występu Polaków, sam wrócił do dyskusji wokół powołania dla Kamila Grosickiego. Obraniak powiedział: – Paulo Sousa miał za mało czasu. Zmienił system gry, wprowadził sporo zmian, a tak na logikę, w kilka miesięcy to się nie miało prawa udać. Zabrakło Piątka, Milika, nie został powołany Kamil Grosicki. Moim zdaniem pominięcie akurat Grosickiego to był jednak błąd. Sousa chciał dobrze, ale, jak mówię, czas nie był jego zwolennikiem. Lewandowski robił co mógł, ale to się okazało za mało.

Obraniak w reprezentacji Polski rozegrał 36 meczów, strzelił 6 bramek.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank