Kolejne osłabienie Southampton nachodzi. Klub Jana Bednarka pakuje się w kłopoty?

redakcja

Autor:redakcja

11 sierpnia 2021, 19:47 • 1 min czytania

Reklama
Kolejne osłabienie Southampton nachodzi. Klub Jana Bednarka pakuje się w kłopoty?

Jak podaje portal The Athletic, środkowy obrońca Southampton ma przejść do Leicester City. Niestety – nie chodzi o Jana Bednarka, bo on – na ten moment – nigdzie się nie wybiera. 

Reklama

Wybiera się natomiast Jannik Vestergaard, który ma przenieść się na King Power Stadium za 15 milionów funtów. 29-latek miałby niejako rozwiązać problem Leicester City, który powstał po kontuzji Wesleya Fofany. Francuz wypadł bowiem na co najmniej trzy miesiące.

Vestergaard byłby już piątym istotnym zawodnikiem Southampton, który tego lata opuściłby już klub. Wcześniej na transfer zdecydowali się:

  • Ryan Bertrand – Leicester City
  • Mario Lemina – Nicea
  • Angus Gunn – Norwich City
  • Danny Ings – Aston Villa

Najbardziej bolało odejście napastnika, lecz odczuwalny może być brak każdego z piłkarzy. Kadra – przynajmniej na ten moment nie wygląda na kompletną.

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank