Jak podaje Fabrizio Romano, kolejny piłkarz może opuścić Inter Mediolan. Zdaniem włoskiego dziennikarza na wylocie z klubu znajduje się Lautaro Martinez, którego mistrz Serie A… być może musi sprzedać.
Ostatnio informowaliśmy o wielkich kłopotach finansowych Interu, teraz widzimy tego skutki. Lautaro Martinez miałby przenieść się do Tottenhamu za 70 milionów euro. Wszystko po to, by ratować budżet, który znajduje się w opłakanym stanie. Argentyńczykiem zainteresowane jest także Atletico Madryt, ale to klub z Premier League miał już siąść do rozmowy z piłkarzem. Nie ma natomiast tematu przenosin napastnika do Arsenalu. W minionym sezonie,
Lautaro Martinez zaliczył 48 występów, strzelił 17 goli i zanotował 10 asyst.
fot. Newspix