Bayern przedłuży kontrakty z kluczowymi zawodnikami

redakcja

Autor:redakcja

08 sierpnia 2021, 12:03 • 1 min czytania

Reklama
Bayern przedłuży kontrakty z kluczowymi zawodnikami

Bawarczycy w ostatnim czasie prowadzili intensywne negocjacje z zawodnikami w sprawie nowych kontraktów. Owocem tych rozmów – według Fabrizio Romano – jest dojście do porozumienia z Joshuą Kimmichem. Ponadto nastąpił również przełom w pertraktacjach z Leonem Goreztką. Jego umowa wygasa 30 czerwca 2022 r. Wszystko wskazuje na to, że zdecyduje się zostać na dłużej w Bayernie. 

Reklama

W tym okienku transferowym włodarze „Die Roten” skupili się przede wszystkim na rozmowach z obecnymi zawodnikami. Ich celem było przedłużenie umów z filarami zespołu. Kibice Bawarczyków mogą być spokojni – priorytetowe działania klubu jak widać przynoszą zamierzone skutki. Nie zapowiada się na kadrowe trzęsienie ziemi w zespole mistrza Niemiec. Jedynym zmartwieniem może być brak porozumienia z Kingsleyem Comanem, ale w jego przypadku działacze mają więcej czasu na negocjacje, ponieważ umowa Francuza kończy się za niecałe dwa lata.

Bayern Monachium już w najbliższy piątek inauguruje sezon Bundesligi. O godzinie 20. 30 (13 sierpnia) zmierzy się na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach.

fot. Newspix

 

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank