AC Milan chce pozyskać Josipa Ilicicia

redakcja

Autor:redakcja

07 sierpnia 2021, 17:43 • 1 min czytania

Reklama
AC Milan chce pozyskać Josipa Ilicicia

Włoskie media donoszą, że włodarze Milanu osiągnęli porozumienie z zawodnikiem Atalanty Bergamo. „Tuttosport” twierdzi, że obie strony dogadały się w sprawie kontraktu, ale kwota 4 milionów euro proponowana przez mediolańczyków nie satysfakcjonuje obecnego pracodawcy słoweńskiego piłkarza. 

Reklama

„Rossoneri” ponoć nie odpuszczają negocjacji, z tym że Atalanta żąda za swojego gracza od 6 do 8 milionów euro. Umowa Ilicicia z Atalantą obowiązuje do 30 czerwca 2022 r. Tak więc to jedna z ostatnich szans dla tego klubu, by mogli zarobić na ewentualnym transferze Słoweńca.

W świetnym sezonie dla Atalanty Bergamo sezonie 19/20, Ilicić był liderem zespołu W 34 spotkaniach zdobył aż 21 bramek i dołożył do tego 9 asyst. Kolejny edycja rozgrywek nie była już tak dobry w wykonaniu 33-letniego reprezentanta Słowenii. Przed minioną kampanią zawodnik zmagał się z depresją. Ostatecznie wystąpił w 28 meczach Serie A, strzelił sześć goli i zanotował 10 asyst.

fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank