Tottenham idzie na ugodę z Sevillą. Wymienią się piłkarzami

redakcja

Autor:redakcja

20 lipca 2021, 14:33 • 1 min czytania

Reklama
Tottenham idzie na ugodę z Sevillą. Wymienią się piłkarzami

Jak podaje Fabrizio Romano, Tottenham i Sevilla dogadały się w sprawie wymiany piłkarzami. Co więcej, londyńczycy dopłacą do całego interesu 25 milionów euro plus zamienne. 

Reklama

Do Hiszpanii miałby trafić jeden z najbardziej charakternych zawodników Spurs – Erik Lamela. W drugą stronę powędrować ma Bryan Gil, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Eibar.

20-letni Hiszpan uchodzi za jeden z największych talentów LaLiga. Świadczyć może o tym powołanie do reprezentacji, które otrzymywał grając w relatywnie słabym klubie.

Erik Lamela natomiast, miały opuścić Anglię po ośmiu latach. Na Wyspy trafił w ramach zaciągu, który Tottenham przedsięwziął po sprzedaży Garetha Bale’a. Od tamtej pory Argentyńczyk zaliczył 255 występy, strzelił 37 goli i zanotował 47 asyst. W samej Premier League zobaczył też 30 żółtych kartek.

Lamela – przed transferem do Spurs – reprezentował AS Romę oraz rodzinne River Plate.

Reklama

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank