„Dla kogo są Igrzyska Olimpijskie, jeśli nie dla kibiców?”

redakcja

Autor:redakcja

19 lipca 2021, 12:14 • 1 min czytania

Reklama
„Dla kogo są Igrzyska Olimpijskie, jeśli nie dla kibiców?”

Wszystkie zawody Igrzysk Olimpijskich w Tokio odbędą się bez udziału kibiców. Wszystko dlatego, że w Japonii niespodziewanie rośnie liczba infekcji na koronawirusa. Takie rozwiązanie budzą jednak kontrowersje. Zakwestionował je nawet kapitan piłkarskiej reprezentacja Japonii, Maya Yoshida.

Reklama

– Wiele pieniędzy z naszych podatków zostało przeznaczone na organizację tych igrzysk. Pomimo tego ludzie nie mogą przyjść na stadiony i oglądać pasjonujących ich zawodów. Zastanawiam się wobec tego, dla kogo są Igrzyska Olimpijskie, po co organizowane są Igrzyska Olimpijskie? Oczywistym jest, że każdy sportowiec chce grać z kibicami na stadionie – powiedział Yoshida.

Piłkarz Sampdorii uważa, że organizacja Igrzysk Olimpijskich bez obecności kibiców nie ma większego sensu.

– To poważna kwestia, kwestia do rozważenia, bo inaczej nie ma to większego sensu – mówi.

Igrzyska Olimpijskie odbędą się między 23 lipca a 8 sierpnia 2021.

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank