Korona Kielce ma nowego bramkarza

redakcja

Autor:redakcja

14 lipca 2021, 10:51 • 1 min czytania

Reklama
Korona Kielce ma nowego bramkarza

Korona Kielce sfinalizowała dziewiąty transfer w letnim okienku. Piłkarzem kieleckiej drużyny został golkiper Zagłębia Lubin – Konrad Forenc. Zawodnik związał się z Koroną dwuletnim kontraktem.

Reklama

29-latek na zapleczu Ekstraklasy bronił wówczas barw Floty Świnoujście. Forenc grał także dla pierwszoligowego Kolejarza Stróże. Później przez kilka lat golkiper grał dla Zagłębia Lubin, choć rzadko pełnił rolę pierwszego bramkarza zespołu. W Ekstraklasie zaliczył dotychczas:

  • 50 spotkań
  • 12 czystych kont

cashback na start fuksiarz

W ubiegłym sezonie ani razu nie pojawił się na boisku. Teraz w Kielcach Forenc będzie rywalizował o miejsce między słupkami z młodzieżowcem Marcelem Zapytowskim. Trzecim golkiperem Korony będzie Jakub Osobiński. Odejście Forenca spowoduje wakat na pozycji numeru dwa w Lubinie. „Miedziowi” mają jednak dwóch solidnych bramkarzy – Dominika Hładuna oraz Kacpra Bieszczada. Niedawno na wypożyczenie do Zagłębia Sosnowiec udał się inny golkiper lubinian, Kamil Bielikow.

fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank