Bez Boruca na rewanż z Bodo/Glimt?

redakcja

Autor:redakcja

12 lipca 2021, 23:09 • 1 min czytania

Reklama
Bez Boruca na rewanż z Bodo/Glimt?

Jak informuje portal legia.net, Artur Boruc może nie wystąpić w rewanżu z Bodo/Glimt. Bramkarz Legii jest przeziębiony i nie bierze udziału w treningach.

Reklama

Jego choroba trwa od momentu, gdy Legia wróciła z Norwegii. To duże osłabienie Legii Warszawa. W przypadku absencji Boruca, pierwszym bramkarzem będzie młodzieżowiec – Cezary Miszta, który nie ma wielkiego doświadczenia. Zagrał dopiero w dziewięciu meczach Legii.

Pozytywną informacją jest natomiast fakt, że do zajęć z zespołem dołączyła dwójka piłkarzy grających na mistrzostwach Europy – Josip Juranović i Tomas Pekhart. Zdaniem portalu legia.net, w rewanżu z Bodo/Glimt Chorwat może zagrać w wyjściowym składzie. Poza pozycją bramkarza i prawego wahadłowego raczej nie powinniśmy spodziewać się zmian.

Mecz z Bodo/Glimt odbędzie się w środę o 20:00. W Norwegii Legia wygrała 3:2.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank