Marek Citko: – Zbigniew Boniek ucieka od odpowiedzialności

redakcja

Autor:redakcja

24 czerwca 2021, 22:18 • 1 min czytania

Reklama
Marek Citko: – Zbigniew Boniek ucieka od odpowiedzialności

Były reprezentant Polski, Marek Citko, w programie „Hejt Park” na Kanale Sportowym odniósł się do dzisiejszego wystąpienia Zbigniewa Bońka na konferencji prasowej. Uważa, że prezes PZPN-u nie chce się przyznać do błędnych działań.

Reklama

Marek Citko o Zbigniewie Bońku: – To jest słabe, że nie chciał wziąć na siebie odpowiedzialności. Zaryzykował – zwolnił Jerzego Brzęczka, zatrudnił Paulo Sousę. Mentalność w Polsce jest taka, że jak przyznasz się do błędu, weźmiesz to na klatę, to każdy ci wybaczy. Zbigniew Boniek ucieka od odpowiedzialności. Podczas gdy nie był prezesem PZPN-u, wówczas tę funkcję pełnił Grzegorz Lato, to mówił, że prezes związku odpowiada za wyniki reprezentacji. No musisz w pewnym momencie prezes PZPN musi wziąć odpowiedzialność. W końcu to on zmienił trenera, Paulo Sousa to jest jego wybór. I teraz cokolwiek mówiłby, nie przyznając się, będzie potęgował hejt w swoją stronę. Charakter Zbigniewa Bońka robi krzywdę nam wszystkim, bo podejrzewam, że gdy naród chciał zwolnienia Brzęczka, to działał na zasadzie: ja was nie będę słuchał, poczekam dwa miesiące. Prezes musi uderzyć się w pierś.

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank