Porażka Bodo/Glimt w meczu na szczycie

redakcja

Autor:redakcja

24 czerwca 2021, 20:01 • 1 min czytania

Reklama
Porażka Bodo/Glimt w meczu na szczycie

7 lipca Legia Warszawa rozpocznie zmagania o Ligę Mistrzów, a pierwszym rywalem mistrza Polski będzie norweski zespół Bodo/Glimt. O ile legioniści przygotowują się do tego spotkania rozgrywając mecze sparingowe, o tyle rywal jest w ferworze walki o obronę tytułu. Dobra wiadomość jest taka, że dziś poległ w rywalizacji z największym rywalem. 

Reklama

Lepsza okazała się ekipa Molde. Mówimy więc o dwóch ostatnich mistrzach Eliteserien, którzy również w tym sezonie punktują najlepiej. Przed tą kolejką obie drużyny miały na koncie po 20 punktów w dziewięciu meczach, ale pozycję lidera zajmował Bodo/Glimt ze względu na lepszy bilans bramkowy.

Dziś ją stracił pomimo tego, że przyjmował Molde na własnym terenie. To bardzo istotne, bowiem rywal Legii na u siebie przed tym meczem po raz ostatni przegrał ponad dwa lata temu. Świetna seria zaczęła się po spotkaniu z Brann, do którego doszło 19 maja 2019 roku. Potrwała do dziś. Obie bramki dla Molde strzelił w drugiej połowie Ohi Omoijuanfo. Przy drugiej spory błąd popełnił bramkarz Nikita Haikin.

W ostatniej kolejce ekipa Bodo/Glimt zremisowała z Valerengą. Przed meczem z Legią rozegra jeszcze trzy spotkania ligowe – ze Stabaek, Sandefjordem i Vikingiem.

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank