Martins chce zostać w Legii na dłużej

redakcja

Autor:redakcja

26 kwietnia 2021, 20:51 • 2 min czytania

Reklama
Martins chce zostać w Legii na dłużej

Andre Martins jest silnym punktem drużyny Legii Warszawa, zmierzającej w stronę obrony mistrzostwa Polski, i deklaruje, że widzi się w stolicy Polski nawet na dłużej niż obowiązuje jego kontrakt. 

Reklama

Martins uważa, że w Polsce stał się lepszym piłkarzem.

– Kiedy przychodziłem do Legii byłem trochę innym piłkarzem niż jestem dzisiaj. Nauczyłem się polskiej ligi. Wiem, jak trzeba się zachowywać na boisku, na co zwracać większą uwagę. Jestem mądrzejszym i bardziej doświadczonym człowiekiem. Uważam więc, że jestem lepszym zawodnikiem niż dwa lata temu, ale to nie tylko moja zasługa – mówi środkowy pomocnik Legii w rozmowie z tygodnikiem Piłka Nożna.

Piłkarz deklaruje też, że dobrze czuje się, grając w ustawieniu, które aktualnie w Legii wdraża Czesław Michniewicz.

– Gramy w tym sezonie nowym ustawieniem. Polubiłem ten system. Jako defensywny pomocnik mam zdecydowanie więcej możliwości w grze ofensywnej, koledzy tworzą więcej linii podań do przodu, a to pozwala kreować sytuacje. Uważam, że w tym momencie jest to dla nas optymalne ustawienie, które otwiera więcej możliwości – mówi Martins w rozmowie z tygodnikiem Piłka Nożna.

Reklama

Legia wygra z Wisłą Kraków?

Kurs 1.43 w Fuksiarz.pl

Dziennikarze Piłki Nożnej zapytali go też, czy widzi się w Warszawie po czerwcu 2022, kiedy kończy się jego kontrakt z Legią.

– Życie piłkarza polega na tym, że dzisiaj jesteś w jednym miejscu, a jutro w kolejnym, ale faktycznie w Warszawie mieszkam już dosyć długo. Czuję się tutaj doskonale – w mieście, klubie, moja dziewczyna również wszystko chwali. Czy zostanę dłużej niż do końca umowy czyli do 2022 roku? To nie zależy tylko ode mnie, ale chciałbym, aby ten czas trwał dłużej.

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

AbsurDB
0
Kto gra o co w ostatniej kolejce mundialu? Analizujemy

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank