Hyballa: Warta grała po prostu lepiej od nas

redakcja

Autor:redakcja

18 kwietnia 2021, 13:46 • 1 min czytania

Reklama
Hyballa: Warta grała po prostu lepiej od nas

We wczorajszym meczu Ekstraklasy, Warta Poznań pokonała Wisłę Kraków 1:0. Tym samym podopieczni Piotra Tworka zbliżyli się do miejsca umożliwiającego udział w europejskich pucharach. Biała Gwiazda zaś pozostaje w dole tabeli. 

Reklama

Było to rozczarowujące spotkanie dla gospodarzy. Zaliczyli trzecią porażkę z rzędu, a co więcej, znowu nie byli w stanie zdobyć bramki. Zamiast myślenia o pierwszej ósemce, trzeba skupić się nad zapewnieniem sobie utrzymania, co udało się ich wczorajszym przeciwnikom.

Chociaż Warta nie zagrała spektakularnie, ponownie udało jej się wydrzeć zwycięstwo. Rywala docenił szkoleniowiec gospodarzy, Peter Hyballa: – To gorzki wynik i przykrą sprawą jest przegrać mecz w ostatnich minutach. Warta pod pewnymi względami rzeczywiście mogła się bardziej podobać. Grała po prostu lepiej od nas. Nam udało się częściej zabierać piłkę, ale to oni grali zdecydowanie płynniej.

Na ten moment Wisła Kraków zajmuje dwunaste miejsce w Ekstraklasie. Jeśli w meczu Stali Mielec z Zagłębiem Lubin utrzyma się wynik premiujący gości, Biała Gwiazda będzie miała 8 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Fot.FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank