KTS wreszcie wraca do gry, choć nie od przyszłego tygodnia!

redakcja

Autor:redakcja

17 kwietnia 2021, 20:22 • 1 min czytania

Reklama
KTS wreszcie wraca do gry, choć nie od przyszłego tygodnia!

Oj, stęskniliśmy się za tym naszym KTS-em. Klub Towarzysko-Sportowy Weszło ostatni oficjalny mecz ligowy rozegrał 15 listopada, gdy rozjechał 6:0 Madziar Nieporęt, trzecią drużynę w ligowej tabeli. Przez przedłużający się lockdown, A-klasa stała aż do dziś. Wznowienie rozgrywek zaplanowano w całej Polsce na przyszły weekend, 24-25 kwietnia. Już teraz wiemy, że KTS jednak na murawę nie wybiegnie. 

Reklama

Wszystko dlatego, że nasz rywal, Rozwój Warszawa, w międzyczasie wycofał się z rozgrywek. Mecz zostanie rozstrzygnięty walkowerem na naszą korzyść, a na granie przyjdzie nam poczekać do majówki, gdy zagramy na własnym terenie z Bednarską.

KTS po rundzie jesiennej jest liderem A-klasy – w trzynastu meczach zgromadziliśmy 37 punktów, na które składa się 12 zwycięstw i remis. Gole? 87:4. Przyszłość? Świetlana.

Fot.FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank