Kasperczyk zachwala nowy nabytek Podbeskidzia

redakcja

Autor:redakcja

04 marca 2021, 20:06 • 1 min czytania

Reklama
Kasperczyk zachwala nowy nabytek Podbeskidzia

Marco Tulio przyszedł do Podbeskidzia z Mlady Boleslav tydzień temu, a już zdążył kupić sobie przychylność trenera bielszczan, Robert Kasperczyk, który zapowiada, że da szansę debiutu swojemu nowemu nabytkowi już w najbliższym meczu z Lechią Gdańsk. 

Reklama

– Bieżący mikrocykl treningowy jest pierwszym, jaki przepracuje z nami Marco Tulio. Nie ukrywam, że każdy trening przybliża go do tego, żeby być bardzo blisko dwudziestki meczowej. Czy jedenastki? Decyzja zapadnie dzisiaj, może jutro. Mamy na to czas. Natomiast przewiduję,  i nie będę złym prorokiem, jego debiut w najbliższą sobotę. Brazylijczyk w pełnej krasie. Świetna technika. Lewą nogą wiąże krawaty. Robi wrażenie –opowiadał na konferencji prasowej Robert Kasperczyk.

Marco Tulio ma 22 lata i gra na pozycji na pozycji defensywnego pomocnika lub lewego obrońcy. Do tej pory w swojej karierze rozegrał 32 mecze w czeskiej lidze.

Mecz Podbeskidzia z Lechią planowo odbędzie się w sobotę o godzinie 15:00.

Reklama

– Mimo odnotowanych w środę przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2 w ekstraklasowym zespole Podbeskidzia, sobotni mecz tej drużyny z Lechią Gdańsk dojdzie do skutku – poinformował w czwartek rzecznik prasowy klubu Marcin Zarębski.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank