Żuraw: – Nie rozważam dymisji

redakcja

Autor:redakcja

03 marca 2021, 08:54 • 1 min czytania

Reklama
Żuraw: – Nie rozważam dymisji

Lech Poznań odpadł z rozgrywek o Puchar Polski, gdyż na poziomie ćwierćfinału lepszym zespołem okazał się Raków Częstochowa. Tym samym awans Kolejorza do europejskich pucharów w kolejnym sezonie stał się sprawą jeszcze bardziej wątpliwą. Jego strata do podium, konkretnie do Rakowa, wynosi w tej chwili dziewięć punktów. 

Reklama

W związku z tym, dziennikarze na konferencji po meczu z drużyną Marka Papszuna pytali między innymi o to, czy trener poznańskiego zespołu rozważa podanie się do dymisji.

– Nie, nie rozważam dymisji. Jestem w stałym kontakcie z dyrektorem i prezesem. Oni wiedzą, że mogą na mnie liczyć. Uważam, że Lech ma rację bytu ze mną. Mamy słabsze momenty i w takim się znajdujemy. Nie znaczy to, że mam spuścić głowę i się poddać. Nie jestem takim człowiekiem. Dopóki będę miał taką możliwość, to będę walczyć – podkreślił.

Jednocześnie trener poznańskiej drużyny doceniał zespół gości i wskazywał błędy swojego. – Trzeba pogratulować Rakowowi, który zagrał dobry mecz i wygrał zasłużenie. Poza 20-25 minutami w pierwszej połowie, gdzie wyglądaliśmy nieźle, to niestety w wielu fragmentach graliśmy bardzo nerwowo, nie potrafiliśmy wyprowadzić piłki od tyłu, mieliśmy bardzo dużo strat. To napędzało rywali i skończyło się porażką. 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank