Król strzelców Ekstraklasy na tak zwanym lunchu ;)

redakcja

Autor:redakcja

10 listopada 2011, 12:56 • 1 min czytania

Reklama
Król strzelców Ekstraklasy na tak zwanym lunchu ;)

Były król strzelców. Pamiętacie? Foto – rok 1997.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Bundesliga

Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Maciej Piętak
4
Oskar Wójcik trafi do klubu z Bundesligi. Dołączy do dwóch Polaków

Weszło

Reklama