Czujemy się zaszczyceni troską pani rzecznik…

redakcja

Autor:redakcja

06 października 2011, 15:39 • 1 min czytania

Reklama
Czujemy się zaszczyceni troską pani rzecznik…

…i mamy nadzieję, że ci panowie dobrze posędziujo.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce

Mikołaj Duda
0
Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce

Weszło

Reklama