Kadrowicze do Korei „wyleco” w grupach

redakcja

Autor:redakcja

04 października 2011, 18:08 • 1 min czytania

Reklama
Kadrowicze do Korei „wyleco” w grupach

Dość drętwe towarzystwo – dwóch wiecznie smutnych piłkarzy, nabzdyczony Franek, święty Tomasz i sztab medyczny. Wolelibyśmy chyba znaleźć się w nieczynnej windzie ze Stefanem Majewskim.

Reklama

Szanowną panią rzecznik informujemy, że do reprezentacji Polski powołany został nie Piotr Brożek, tylko Paweł Brożek. Ponadto czekamy na informacje, kiedy nasi bohaterowie przyleco? I o której godzinie zagrajo?

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce

Mikołaj Duda
0
Leśnodorski o Legii: Nie widzę szans, żeby była w pierwszej trójce

Weszło

Reklama