Fajny film na temat polskiej piłki

redakcja

Autor:redakcja

02 września 2011, 17:24 • 1 min czytania

Reklama

Ani smutny, ani wesoły, ale jednak wlewający nadzieję w serca, że kiedyś cała ta bryndza jednak się skończy.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Jan Broda
1
Hellebrand odpowiedział kibicom Górnika. „Rozumiem, że są wkurzeni”

Weszło

Reklama