Nawet o Superpuchar nie chce się grać

redakcja

Autor:redakcja

02 sierpnia 2010, 13:04 • 1 min czytania

Reklama
Nawet o Superpuchar nie chce się grać

Wiecie dlaczego nie chce nam się pisać o Superpucharze Polski? Bo nam ręce opadają. W tej gównianej piłce do zdobycia są raptem trzy trofea (mistrzostwo Polski, Puchar Polski, Superpuchar Polski). I nikomu się nie chce o nie grać.
Puchar Polski – niech się ogrywają rezerwowi. Jeśli jakimś cudem rezerwowi daleko zajdą, to potem – niestety – trzeba grać o Superpuchar. Dawać na boisko drugi garnitur, a co!

Reklama

Jacek Zieliński, kiedy jeszcze był trenerem Groclinu, do meczu o Superpuchar w ogóle nie przystąpił (zmęczenie podróżą, czy coś w tym stylu) i zamiast jego zespołu, o to trofeum nie wiadomo czemu zagrał Bełchatów. Teraz Zieliński, już jako szkoleniowiec Lecha, wystawił jakąś eksperymentalną jedenastkę pod tytułem „Możdżeń do Zapotoki, Zapotoka do Kamińskiego”. I całe szczęście, że przegrał. Nie chciałeś, chłopie, Superpucharu? To nie! Teraz tylko w ryj od Sparty i będziesz miał te swoje „prawdziwe” mecze.

JAK DفUGO TRZEBA CIĘ NAMAWIAĆ,
BYŚ WZIĄف TE DARMOWE 50 DOLARÓW?!
PO PROSTU KLIKNIJ

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama