Legia przełożyła mecz z Pogonią

redakcja

Autor:redakcja

18 sierpnia 2023, 08:44 • 1 min czytania

Reklama
Legia przełożyła mecz z Pogonią

Legia Warszawa wystąpiła z wnioskiem do Ekstraklasy o przełożenie meczu szóstej kolejki z Pogonią. Spotkanie miało odbyć się 27 sierpnia w Szczecinie.

Reklama

Po wyeliminowaniu Austrii Wiedeń w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Konferencji Legia Warszawa zmierzy się 24 sierpnia w decydującej fazie kwalifikacji z duńskim Midtjylland. Z tego powodu przełożyła mecz z Pogonią Szczecin. Miał on się odbyć trzy dni później o godzinie 20:00.

Jeśli Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji, do zaległego starcia z Portowcami dojdzie miesiąc później 27 września. Jednak jeżeli Wojskowi odpadną z duńską drużyną, mecz odbędzie się dzień wcześniej, tj. 26 września.

W tym sezonie Legia wnioskowała już o przełożenie jednego meczu. Mowa o starciu w drugiej kolejce z Cracovią.

WIĘCEJ O POLSKICH DRUŻYNA W EUROPUCHARACH:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank