Kapitalny gol Elitima. Do bramki trafił też Gual. Legia prowadzi już 2:0 [WIDEO]

17 sierpnia 2023, 20:14 • 1 min czytania 43 komentarzy

Od 19:00 Legia Warszawa rozgrywa wyjazdowy mecz z Austrią Wiedeń w III rundzie el. do Ligi Konferencji. Po pierwszej połowie Wojskowi prowadzili już 2:0.

Legia Warszawa potrzebuje dziś zwycięstwa, żeby móc myśleć o awansie. Pierwszy mecz w Warszawie niespodziewanie przegrała 1:2, czym skomplikowała sobie życie przed rewanżem. Dziś radzi sobie jednak zdecydowanie lepiej. Po pierwszej połowie prowadziła już 2:0. Najpierw w 39. minucie po zgraniu Kuna kapitalnie uderzył ze skraju pola karnego Juergen Elitim. Kolumbijczyk nie dał szans bramkarzowi. A już w doliczonym czasie do pierwszej części meczu trafił Marc Gual, który skorzystał z dobrego podania Slisza.

Trwa druga połowa spotkania. Przypominamy, że zwycięzca tego dwumeczu spotka się w kolejnej rundzie z wygranym z pary Omonia – FC Midtjylland. Czwarta runda będzie ostatnią przed fazą grupową.