Barry Douglas i Filip Dagerstal zostają w Lechu Poznań

redakcja

Autor:redakcja

24 maja 2023, 14:01 • 1 min czytania

Reklama
Barry Douglas i Filip Dagerstal zostają w Lechu Poznań

Barry Douglas przedłużył o rok kontrakt z Lechem, natomiast Filip Dagerstal na mocy nowych regulacji FIFA przez najbliższy rok pozostanie w Poznaniu, po czym zwiąże się stałą umową z klubem.

Reklama

Kilka dni temu FIFA ogłosiła, że zagraniczni zawodnicy występujący w ligach rosyjskich i ukraińskich mogą zawieszać swoje kontrakty i wiązać się z innymi klubami. Lech wykorzystał tę okazję, by o rok przedłużyć pobyt Filipa Dagerstala na wypożyczeniu z Chimki Moskwa, dzięki czemu obrońca będzie występował w Poznaniu w kolejnym sezonie. W przyszłym roku wygaśnie jego kontrakt z rosyjskim klubem i na stałe zwiąże się z Kolejorzem.

Lech przedłużył umowę z jeszcze jednym defensorem. Barry Douglas prolongował swój kontrakt o rok. Ponownie może zatem reprezentować barwy Kolejorza przez trzy sezony. Wcześniej był piłkarzem wielkopolskiego klubu w latach 2013-16. Teraz trafił do Poznania w 2021 roku i pogra co najmniej do przyszłego.

Wcześniej na dłużej z Kolejorzem związał się również Filip Szymczak.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Kacper Korpak
0
Lider klasyfikacji kanadyjskiej MŚ był blisko Ekstraklasy. Niezwykłe losy Undava

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank