Van den Brom: Ostatnie spotkania były lepsze w naszym wykonaniu

redakcja

Autor:redakcja

12 lutego 2023, 10:28 • 1 min czytania

Reklama
Van den Brom: Ostatnie spotkania były lepsze w naszym wykonaniu

Lech Poznań nie pokazał się z najlepszej strony we wczorajszym meczu z Wisłą Płock, ale wygrał 1-0. Po spotkaniu John van den Brom ocenił poczynania swoich podopiecznych.

Reklama

Trener Lecha Poznań podczas konferencji pomeczowej wypowiedział następujące słowa:

– Najważniejszym punktem po tym spotkaniu jest to, że wygraliśmy ten mecz. Szczerze mówiąc, to ostatnie spotkania, które rozegraliśmy, były lepsze w naszym wykonaniu niż to dzisiejsze. Walczyliśmy dużo na boisku i udało się wywalczyć trzy punkty, to dla nas najważniejsze. Strzeliliśmy ładnego gola w tym najlepszym momencie naszej gry i zagraliśmy na zero z tyłu, co jest dla mnie ważne, bo ostatnio trochę bramek traciliśmy. Udało nam się dobrze bronić też przy stałych fragmentach gry, bo wiedzieliśmy, że Wisła jest mocna w tym elemencie.

Na ten moment Lech Poznań zajmuje trzecią pozycję w lidze z dorobkiem 36 punktów i stratą 10 „oczek” do lidera. W następnej kolejce drużyna z Poznania zagra u siebie z Zagłębiem Lubin.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank