PSG bawi się w Ligue 1 nawet bez Mbappe. 11 punktów przewagi nad Nice

Konrad Modzel

Autor:Konrad Modzel

11 lutego 2024, 09:18 • 1 min czytania 0 komentarzy

Lille szybko objęło prowadzenie w starciu z PSG, lecz ostatecznie mistrzowie Francji wyprowadzili sytuację na prostą i triumfowali 3:1 po trafieniach Goncalo Ramosa, samobóju Alexsandro Ribeiro oraz Randala Kolo Muaniego.

Rzadko się zdarza, że paryżanie tracą bramkę do przerwy, bo jak dotąd stracili tylko cztery gole w pierwszej połowie, ale tym razem dali się zaskoczyć Lille już w 6. minucie spotkania. Nie trzeba było jednak długo czekać na odpowiedź Goncalo Ramosa i spółki, którzy dość szybko uporządkowali sytuację.

Bardzo dobre zawody rozegrał Ousmane Dembele, a cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Kylian Mbappe, chociaż był dostępny. Luis Enrique oszczędzał go jednak po pewnych problemach z kostką. Już 14 lutego w Walentynki PSG zagra w Lidze Mistrzów z Realem Sociedad. Pierwszy mecz odbędzie się w Paryżu.