ŁKS żegna dwóch piłkarzy. Mogą sobie szukać nowych klubów

redakcja

Autor:redakcja

20 grudnia 2023, 14:47 • 2 min czytania

Reklama
ŁKS żegna dwóch piłkarzy. Mogą sobie szukać nowych klubów

Zmiany w ŁKS-ie. Dziś klub z Łodzi ogłosił, że dwójka zawodników może szukać sobie nowego pracodawcy. Chodzi o napastnika – Antona Fase i obrońcę – Adama Marciniaka. 

Reklama

To początek wietrzenia szatni w drużynie Piotra Stokowca. Można się domyślać, że w ekipie beniaminka nadejdą wkrótce duże zmiany. Klub plasuje się na ostatniej lokacie, zdołał zebrać tylko 10 punktów i traci aż 8 oczek do bezpiecznego miejsca.

Wkrótce najpewniej dojdzie do wielu ruchów kadrowych. Jako pierwsi zespół opuszczą Anton Fase i Adam Marciniak, poinformował dziś klub w komunikacie.

Reklama

Ten pierwszy zagrał w siedmiu meczach w ŁKS-ie, zdobył bramkę i zanotował asystę przeciwko KKS-owi Kalisz w Pucharze Polski (3:2). Pozostałe mecze miał już mniej udane.

Marciniak z kolei występował w ŁKS-ie od stycznia 2021 roku. W tym sezonie zagrał 10 razy, łącznie uzbierał 99 występów. Przed rokiem był jednym z liderów zespołu, który wywalczył awans do Ekstraklasy.

Pierwszym meczem w rundzie jesiennej ŁKS-u będzie wyjazdowe starcie z Koroną. Drużyna z Suzuki Arena znajduje się tuż nad kreską, a więc dla obu stron będzie to kluczowy mecz.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank