Szmyt ucisza widownię i zabiera Pogoni dwa punkty [WIDEO]

08 grudnia 2023, 23:06 • 1 min czytania 11 komentarzy

Dziś w ostatnim w tym roku meczu na własnym stadionie gracze Pogoni zepsuli swoim kibicom święta. W rolę „Grincha” wcielił się Kajetan Szmyt, który zabrał dwa punkty Portowcom, strzelając gola w doliczonym czasie gry.

Piłkarz Warty, wychodząc sam na sam z Cojocaru zachował zimną krew. Dzięki temu niedługa droga ze Szczecina do Poznania minie drużynie trenera Dawida Szulczka w dużo lepszych nastrojach niż zapowiadało się to jeszcze kwadrans przed końcem meczu.

Pogoń zresztą przyzwyczaiła nas już do przegrywania lub remisowania spotkań, które wydaje się, że ma pod kontrolą. Kiedy Portowcy prowadzą 2:0 lub 3:1 to można mieć pewność, że wynik jeszcze nie jest zamknięty. Tak było znów dziś. Zobaczcie tego decydującego gola: