Kalvin Phillips odejdzie z Manchesteru City. Transfer już zimą

redakcja

Autor:redakcja

22 października 2023, 13:27 • 1 min czytania

Reklama
Kalvin Phillips odejdzie z Manchesteru City. Transfer już zimą

Kalvin Phillips i Manchester City porozumiały się ws. rozstania. Do transferu ma dojść już w przerwie zimowej, o czym informuje Fabrizio Romano.

Reklama

Kalvin Phillips trafił do Manchesteru City latem zeszłego roku. Obywatele wydali blisko 50 mln euro. Transfer okazał się jednak sporym niewypałem. W tym sezonie 27-latek wystąpił w zaledwie dziesięciu meczach, spędzając na boisku nieco ponad 300 minut. Obie strony doszły do porozumienia, że najlepszym rozwiązaniem będzie odejście pomocnika z zespołu Pepa Guardioli. Jego kontrakt wygasa bowiem dopiero w 2028 roku.

Phillips zapowiedział, że dalej będzie walczył o miejsce w składzie. Dostał jednak od Manchesteru City wolną rękę w poszukiwaniu klubu w przyszłym roku. Jednym z zainteresowanych klubów pozyskaniem 27-latka jest m.in. Bayern Monachium.

WIĘCEJ O ANGIELSKIM FUTBOLU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Jan Broda
0
Widmo „hańby w Kansas City”. Kuriozalna sytuacja w grupie J

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank