Diego Simeone przedłuży kontrakt z Atletico Madryt

redakcja

Autor:redakcja

09 października 2023, 14:53 • 1 min czytania

Reklama
Diego Simeone przedłuży kontrakt z Atletico Madryt

Diego Simeone pracuje w Atletico Madryt od 12 lat, ale to nie koniec. Jak donosi Fabrizio Romano, niebawem argentyński szkoleniowiec przedłuży umowę.

Reklama

Diego Simeone wkrótce podpisze nowy kontrakt z Atletico. Osiągnięto ustne porozumienie, trener czeka na jego spisanie. Wszystko jest już prawie gotowe – napisał na Twitterze włoski dziennikarz Fabrizio Romano.

Simeone objął posadę trenera Atletico Madryt w przededniu Wigilii 2011 roku. Los Colchoneros zajmowali wtedy 11. miejsce w LaLiga. Sezon zakończyli na piątej pozycji, dającej prawo gry w europejskich pucharach. W późniejszych latach osiągał jeszcze większe sukcesy. Dwukrotnie został mistrzem Hiszpanii. Dwa razy wygrał również Ligę Europy, Superpuchar Europy i Superpuchar Hiszpanii. Raz triumfował w Pucharze Króla.

„Cholo” poprowadził Atletico w 637 meczach. Średnio zdobywa dwa punkty na mecz. Obecny kontrakt Simeone z Los Colchoneros wygasa w przyszłym roku.

WIĘCEJ O HISZPAŃSKIM FUTBOLU:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Paweł Paczul
1
Inni rosną, a Legia się kurczy. Smutny widok na miesiąc przed ligą

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank