Wisła Kraków żegna się z środkowym obrońcą. Przenosi się do Austrii

redakcja

Autor:redakcja

16 sierpnia 2023, 17:37 • 1 min czytania

Reklama
Wisła Kraków żegna się z środkowym obrońcą. Przenosi się do Austrii

Boris Moltenis nie jest już zawodnikiem Wisły Kraków. Francuz na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do austriackiego ekstraklasowego SC Austria Lustenau, z którym podpisał dwuletni kontrakt.

Reklama

24-letni Moltenis trafił do „Białej Gwiazdy” latem ubiegłego roku z francuskiego US Boulogne. Środkowy obrońca zagrał dla drużyny z Reymonta w 25 meczach, w których strzelił cztery gole i zaliczył trzy asysty. – Wisła Kraków zapewniła sobie znaczny procent od ewentualnego kolejnego transferu defensora, a także dodatkowe bonusy – czytamy w oficjalnym komunikacie Wisły.

Aczkolwiek na samym transferze Moltenisa do Austrii Lustenau krakowski klub zarobi 25 tysięcy euro (podstawa).

Reklama

WIĘCEJ O 1. LIDZE:

Fot. Newspix

 

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank