Carlitos odchodzi z Legii. Przeniesie się do Grecji

redakcja

Autor:redakcja

28 lipca 2023, 10:27 • 2 min czytania

Reklama
Carlitos odchodzi z Legii. Przeniesie się do Grecji

Carlitos znajduje się bardzo blisko rozwiązania kontraktu z Legią Warszawa. Kiedy stanie się wolnym zawodnikiem, przeniesie się do greckiego PAS Lamia, o czym na Twitterze pisze użytkownik Bartkovy.

Reklama

Legia Warszawa rozegrała w tym sezonie już trzy spotkania. W żadnym Carlitos nie załapał się nawet do kadry meczowej. Obecnie Hiszpan znajduje się na końcu hierarchii wśród napastników, a znajduje się wysoko na liście płac. Nic dziwnego, że stołeczny klub chciałby rozwiązać z nim kontrakt.

Użytkownik Twittera Bartkovy, który w przeszłości kilkukrotnie celnie informował o zmianach w Legii, przekazał, że Carlitos rozwiązał umowę z Wojskowymi i niebawem zwiąże się z PAS Lamia. To 12. drużyna minionego sezonu ligi greckiej. Dzięki temu uniknęła spadku.

Carlitos występuje w Legii od sierpnia zeszłego roku. W Warszawie występował również w latach 2018-19. Łącznie dla Wojskowych rozegrał 78 meczów, w których zdobył 25 bramek i zanotował 11 asyst.

AKTUALIZACJA:

Reklama

Legia potwierdza rozwiązanie kontraktu z Carlitosem.

WIĘCEJ O LEGII:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Mikołaj Duda
0
Królewski potwierdzał, że chce go w Wiśle. Zagra dla ligowego rywala

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank