Kosta Runjaić podpisał nową umowę z Legią Warszawa

redakcja

Autor:redakcja

25 lipca 2023, 17:12 • 2 min czytania

Reklama
Kosta Runjaić podpisał nową umowę z Legią Warszawa

Kosta Runjaić podpisał z Legią Warszawa nowy kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2026 roku. 

Reklama

52-letni szkoleniowiec pracuje w Legii od 23 maja 2022 roku. Od tego czasu zdążył z „Wojskowymi” zdobyć Puchar i Superpuchar Polski, a w lidze zajął drugie miejsce tuż za Rakowem Częstochowa. Jego bilans w tym klubie to 27 zwycięstw, 9 remisów i 6 porażek, co daje średnią 2,14 pkt na mecz.

– Największym sukcesem dla mnie jako trenera jest zawsze to, że mogę w znaczącym stopniu rozwijać klub razem ze wszystkimi oddanymi mu osobami. To możliwe jest tylko przez lata. Jesteśmy na dobrej drodze i musimy ją kontynuować. Chcę ją podążać pokazując przykład i determinację – mówi trener Kosta Runjaić w rozmowie z klubowymi mediami.

– Przedłużenie kontraktu z trenerem Runjaiciem oznacza stabilizację i kontynuację obecnego modelu zarządzania zespołem. Wysoko oceniamy jakość pracy, kompetencje i  komunikację sztabu, w który nadal będziemy inwestować. Doceniamy przede wszystkim rozwój sportowy drużyny, ale również rozwój indywidualny wielu zawodników, dzięki któremu wzrosła ich wartość – podkreśla Jacek Zieliński dyrektor sportowy Legii.

Reklama

Czytaj więcej o Ekstraklasie:

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank