Wisła Płock pozbyła się kolejnego niewypału transferowego

redakcja

Autor:redakcja

07 czerwca 2023, 10:28 • 2 min czytania

Reklama
Wisła Płock pozbyła się kolejnego niewypału transferowego

Miroslav Gono w barwach Wisły Płock zagrał 69 minut w Ekstraklasie. Słowak miał być wzmocnieniem środka pola „Nafciarzy”, a okazał się wielkim niewypałem. Spadkowicz z Ekstraklasy nie skorzysta z opcji wykupu 22-latka i ten wróci do macierzystego klubu MSK Żylina.

Reklama

Za ściągnięciem Gono do Płocka był Pavol Stano, który miał okazję z nim pracować w Żylinie. Młodzieżowy reprezentant Słowacji miał być wzmocnieniem kadry, a okazał się postacią kompletnie anonimową. Zagrał zaledwie w czterech spotkaniach Ekstraklasy. I tylko raz wyszedł w pierwszym składzie „Nafciarzy” na mecz ze Stalą Mielec (1:1) w 14. kolejce.

Wisła Płock w fatalnym stylu pożegnała się z Ekstraklasą. W rundzie jesiennej była rewelacją ligi, a po przerwie zimowej wszystko runęło jak domek z kart. I „Nafciarzy” nie będzie już na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Zawiodła m.in. fatalna polityka transferowa, za którą odpowiadał zwolniony już dyrektor sportowy Paweł Magdoń. Do klubu przychodziły takie wynalazki jak Gono czy Hasek, które nic nie wnosiły do zespołu. Natomiast z Wisły wręcz wypychano najlepszych piłkarzy tj. Davo czy Damian Michalski.

Reklama

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank