Kapitan Wisły Kraków po meczu z Puszczą: – Daliśmy dupy. Taka jest prawda

redakcja

Autor:redakcja

07 czerwca 2023, 09:44 • 2 min czytania

Reklama
Kapitan Wisły Kraków po meczu z Puszczą: – Daliśmy dupy. Taka jest prawda

Ekstraklasa nie dla Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” przegrała wczoraj przy Reymonta aż 1:4 z Puszczą Niepołomice w półfinale baraży. Kapitan drużyny Igor Łasicki po meczu nie gryzł się w język i powiedział wprost: „daliśmy dupy”.

Reklama

Ciężko coś powiedzieć, daliśmy dupy – za przeproszeniem – i taka jest prawda. […] Nie graliśmy swojej piłki i to boli najbardziej, bo ta runda była dobra w naszym wykonaniu, a zakończenie jest straszne. I to boli najbardziej, bo ta cała robota, którą wykonaliśmy, poszła na marne i ciężko, żeby to dotarło, bo naprawdę nie zakładaliśmy dziś porażki – mówił na gorąco po meczu przed kamerami „Polsatu Sport” Igor Łasicki.

„Biała Gwiazda” miała w wielkim stylu wrócić do Ekstraklasy, ale na ostatniej prostej się wywróciła. Gdyby wygrała w przedostatniej kolejce z Zagłębiem Sosnowiec (1:2), to dziś najprawdopodobniej byłaby na miejscu Ruchu Chorzów i cieszyła się z bezpośredniego awansu. Przed barażami Wisła Kraków też była pewna swego. Pełne trybuny i rywalem Puszcza Niepołomice. Tomasz Tułacz i jego podopieczni pokazali wczoraj, że nie można ich lekceważyć, bo potrafią być bardzo groźni i do bólu skuteczni.

W najbliższą niedzielę Puszcza zagra z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza o awans do Ekstraklasy.

WIĘCEJ O I LIDZE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank