Bayern Monachium nawiązał współpracę z Los Angeles FC

redakcja

Autor:redakcja

13 marca 2023, 18:07 • 1 min czytania

Reklama
Bayern Monachium nawiązał współpracę z Los Angeles FC

Bayern Monachium i Los Angeles FC założyły spółkę Red&Gold Football, na mocy której oba kluby będą wzajemnie promowały młodych i utalentowanych zawodników.

Reklama

Bayern rozszerzy swoją promocję młodych talentów z Los Angeles. Współpracę postrzegamy jako szansę na wzmocnienie Bayernu pod względem sportowym. W 2026 roku mistrzostwa świata odbędą się w głównej mierze w USA, dlatego baza w Los Angeles jest dla nas atrakcyjnym miejscem. Liczymy, że w najbliższym czasie wzrośnie liczba talentów w MLS – powiedział na łamach klubowych mediów prezes Bayernu Monachium Olivier Kahn.

W najbliższym czasie w obu drużyna ma dojść do kilku wymian piłkarzy. Nie dotyczy to wyłącznie pierwszych zespołów, ale również różnych szczebli akademii. Do współpracy w ramach Red&Gold Football ma niebawem również dołączyć urugwajskie River Plate.

WIĘCEJ O NIEMIECKIM FUTBOLU:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank