Kolejnych dwóch Hiszpanów w Wiśle Kraków

redakcja

Autor:redakcja

28 stycznia 2023, 11:05 • 1 min czytania

Reklama
Kolejnych dwóch Hiszpanów w Wiśle Kraków

Wisła Kraków znów powiększyła swoją hiszpańską kolonię. W piątek kontrakty podpisali 23-letni napastnik Sergio Benito i 26-letni pomocnik Miki Villar. Obaj związali się z „Białą Gwiazdą” do czerwca 2024.

Reklama

Benito w tym sezonie trzeciej ligi hiszpańskiej rozegrał dziewięć meczów i strzelił jednego gola dla Cordoby. Generalnie w dotychczasowej karierze obracał się głównie na poziomie Segunda B. W sezonie 2020/21 zaliczył symboliczny debiut w Primera Division jako piłkarz Realu Valladolid.

Miki Villar w trwających rozgrywkach uzbierał 15 występów w La Liga2 dla zamykającego tabelę UD Ibiza i zdobył jedną bramkę. W Wiśle ponownie będzie dzielił szatnię z Angelem Rodado, który latem zawitał na Reymonta właśnie z Ibizy.

Tej zimy do krakowskiego klubu trafiło już pięciu Hiszpanów, a łącznie jest ich w kadrze siedmiu.

CZYTAJ WIĘCEJ O WIŚLE KRAKÓW:

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank