Transfer wewnątrz Ekstraklasy? Nascimento blisko Lechii

redakcja

Autor:redakcja

31 grudnia 2022, 09:49 • 1 min czytania

Reklama
Transfer wewnątrz Ekstraklasy? Nascimento blisko Lechii

Jak podaje portal Diario de Transferencias Filipe Nascimento znalazł się na celowniku Lechii Gdańsk. Portugalski pomocnik występuje w Radomiaku od półtora roku.

Reklama

Według portalu sam zawodnik doszedł już do porozumienia z Lechią ws. indywidualnego kontraktu. Do dopełniania formalności pozostaje jedynie ustalenie kwoty odstępnego za zawodnika. 27-letni pomocnik wyceniany jest przez transfermarkt.de na 800 tys. euro, lecz za pół roku wygasa jego kontrakt z Radomiakiem. To pozwala gdańskiemu klubowi na zbijanie ceny, a nawet podpisanie kontraktu z Filipe Nascimento już teraz. Portugalczyk mógł dołączyć jednak do biało-zielonych dopiero w przyszłym sezonie.

Nascimento trafił do Radomiaka w lutym 2021 roku. W tym sezonie rozegrał 15 meczów, w których zdobył pięć bramek i zanotował dwie asysty. To wychowanek Benfiki Lizbona i młodzieżowy reprezentant Portugalii.

WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank