Talent z Afryki w Ekstraklasie. Szybki jak wiatr! [NEWS]
Szybki, młody skrzydłowy z Angoli – w przypadku Ekstraklasy po takim opisie mamy flashbacki z Capity. I słusznie, bo Radomiak spróbuje powtórzyć historię z wyciągniętym znikąd talentem. Kontrakt z klubem podpisał dwudziestolatek, który ostatnio grał w Portugalii. Według informacji Weszło nowym zawodnikiem Radomiaka zostanie Emanuel Fernando Candimba Goncalves – Manu. Ksywka w Ekstraklasie znana, bo taki pseudonim nosił dawny piłkarz Legii Warszawa. W tym przypadku mówimy jednak o 20-letnim skrzydłowym z Angoli. […]