De Paul wulgarnie odpowiada swoim krytykom

redakcja

Autor:redakcja

19 grudnia 2022, 18:42 • 1 min czytania

Reklama
De Paul wulgarnie odpowiada swoim krytykom

Rodrigo De Paul zaliczył bardzo dobry występ w finale mistrzostw świata z Francją i należał do najbardziej ekspresyjnie cieszących się zawodników po zwycięstwie w rzutach karnych. Pomocnik Atletico w pewnym momencie jednak zbyt mocno dał się ponieść emocjom.

Reklama

W szatni Nicolas Otamendi prowadził relację live do mediów społecznościowych. Siedzący obok niego De Paul postanowił mocno odpowiedzieć swoim krytykom, których na początku mundialu było mnóstwo. Piłkarz ten słabo zaczął turniej i dopiero w fazie pucharowej zaczął pokazywać się z lepszej strony.

„Jesteśmy na zawsze historią. A ci, którzy we mnie wątpili – możecie mi dobrze possać fiuta. Wszyscy się na mnie rzucili, ale żaden mnie nie przewrócił. Ssijcie mi fiuta dziwki” – tłumaczy jego wypowiedź ekspert od argentyńskiej piłki Michał Borowy.

Reklama

O jeden krok za daleko.

CZYTAJ O MISTRZOSTWACH ŚWIATA W KATARZE:

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank