Diego Simeone przedłuży kontrakt z Atletico?

redakcja

Autor:redakcja

01 listopada 2022, 12:09 • 2 min czytania

Reklama
Diego Simeone przedłuży kontrakt z Atletico?

Diego Simeone po raz drugi w swojej karierze trenerskiej nie wyszedł z fazy grupowej Ligi Mistrzów. To wynik zdecydowanie poniżej ambicji Atletico Madryt. Klub ze stolicy Hiszpanii nie zamierza jednak pozbywać się argentyńskiego szkoleniowca. Wręcz przeciwnie, chce związać się z nim na dłużej.

Reklama

Atletico zagra dzisiaj na wyjeździe z FC Porto. Jeśli wygra, zagra na wiosnę przynajmniej w Lidze Europy. Jeśli jednak straci punkty, będzie musiało oglądać się na wynik w starciu Bayeru Leverkusen z Club Brugge. Niemiecki zespół traci do hiszpańskiej drużyny zaledwie jedno oczko.

PARTNEREM PUBLIACJI O LIDZE MISTRZÓW JEST KFC. SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ

Nic więc dziwnego, że na Półwyspie Apenińskim dyskutowało się o przyszłości Diego Simeone. Szkoleniowiec Atletico może jednak spać spokojnie. Jak podaje „Mundo Deportivo”, madrycki klub pozytywnie ocenia pracę 52-letniego trenera. Nie zamierza się z nim rozstawać. Co więcej, myśli o tym, by przedłużyć z nim kontrakt.

Obecna umowa Argentyńczyka wygasa w 2024 roku. Atletico myśli o tym, by związać się ze szkoleniowcem na kolejne dwa lata. Jeśli Simeone wytrwałby w Madrycie do 2026 roku, znaczyłoby to, że spędził w swoim klubie aż piętnaście lat. W dzisiejszej piłce – prawdziwy kosmos.

Reklama

WIĘCEJ O LIDZE HISZPAŃSKIEJ: 

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank