Potknięcie Realu Madryt w lidze [WIDEO]

30 października 2022, 18:46 • 1 min czytania 2 komentarze

Real Madryt po raz drugi w sezonie 2022/23 zgubił punkty w lidze. „Królewscy” tylko zremisowali przed własną publicznością ze znacznie niżej notowaną Gironą.

Wprawdzie Real w 70. minucie gry wyszedł na prowadzenie za sprawą Viniciusa Juniora, ale goście zdołali wyrównać – w 80. minucie meczu do siatki z rzutu karnego trafił doświadczony Cristhian Stuani. Jak się okazało, była to bramka ustalająca wynik spotkania na 1:1. Później Real zdobył jeszcze drugiego gola, ale ostatecznie trafienie autorstwa Rodrygo nie zostało uznane i mistrzowie Hiszpanii musieli się pogodzić z utratą punktów.

Real kończył mecz w osłabieniu, dwie żółte kartki obejrzał bowiem Toni Kroos.

„Królewscy” zachowują pierwsze miejsce w tabeli hiszpańskich ekstraklasy, lecz ich przewaga nad Barceloną wynosi obecnie tylko jeden punkt.